O firmie

Firma z tradycjami

Odżywianie się, a nie jedzenie to filozofia którą wyznajemy od 1992 roku. W naszej ofercie znaleźć można produkty bezglutenowe, bez dodatku soli, z niską zawartością tłuszczów,  które są źródłem błonnika pokarmowego oraz spełniające wymagania przepisów prawa dot. żywności w szkołach.

GoodSnackMarka GOOD SNACK to propozycja szerokiej gamy produktów uzyskanych głównie z ziarna niemodyfikowanej genetycznie kukurydzy. Nasze wyroby produkowane są w oparciu o własne, ściśle przestrzegane receptury. Pracujemy z pasją  produkując wyroby, które  cieszą podniebienia zarówno dzieci jak i dorosłych, w kraju jak i za granicą. Utrzymanie odpowiednich procedur związanych z bezpieczeństwem żywności oraz zapewnieniem trwałego, wysokiego poziomu jakości to dla nas kwestie podstawowe.

W swojej ofercie posiadamy kilka linii produktów, które w sposób możliwie najlepszy zaspokajają oczekiwania i potrzeby konsumentów. Oferujemy klasyczne chrupki kukurydziane w różnych kształtach oraz smakach, jak również słone i słodkie przekąski na bazie surowców takich jak pszenica, ryż, ziemniaki, z dodatkiem posypek, polew, suszonych owoców oraz ziół, naturalnych aromatów i barwników.

Marka GOOD SNACK to przedsięwzięcie z całkowicie polskim kapitałem, którego głównym filarem jest nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie oparte na wykwalifikowanej kadrze pracowników. Nowoczesne zaplecze technologiczne, sprawdzeni dostawcy i znajomość rynku pozwoliły nam zaprojektować produkty o takich cechach, które zaspokajają nie tylko potrzebę "przekąszenia" ale dbają również o nasze potrzeby żywieniowe.

Nasze zaplecze technologiczne oraz wieloletnie doświadczenie  sprawiły, iż jesteśmy firmą otwartą i elastyczną. Wytwarzamy produkty pod marką GOOD SNACK oraz produkty pod obcymi markami na rynek krajowy i zagraniczny.

W świadomości naszych partnerów handlowych oraz klientów
istniejemy jako firma rzetelna i niezawodna.

Naszą misją jest nieść radość, zdrowie i dobry smak.

Zapraszamy do współpracy!


Good snack, good for you